נקודות
שערי חובה
שערי זכות
טכני
הפסדים
תיקו
נצחונות
משחקים
יישוב
מקום
18
5
33
1
0
0
6
7
סוסיא
1
16
18
18
1
2
1
3
7
נגוהות
2
14
20
17
1
2
0
3
6
נופי ממרא
3
12
9
17
0
3
0
2
6
בני דקלים
4
12
17
13
0
3
1
2
7
נטע
5
6
39
10
1
6
0
0
7
עתניאל
6

לוח משחקים

מיקום
קבוצת חוץ
תוצאה
קבוצת בית
יום
שעה
תאריך
סיבוב
נגוהות, בכניסה ליישוב
בני דקלים
5-6
נגוהות
ראשון
15:45-16:30
17/11/2019
1
נטע, בכניסה ליישוב
עתניאל
0-4
נטע
רביעי
17:15-18:00
20/11/2019
1
קרית ארבע, נופי ממרא, סינטטי
סוסיא
9-2
נופי ממרא
רביעי
17:30-18:15
20/11/2019
1
עתניאל, מגרש בית הספר
נופי ממרא
9-4
עתניאל
שני
15:45-16:30
02/12/2019
2
בני דקלים, מגרש חדש
נטע
0-2
בני דקלים
רביעי
18:00-18:45
04/12/2019
2
סוסיא, מרכז היישוב
נגוהות
1-2
סוסיא
חמישי
15:15-16:00
12/12/2019
2
נטע, בכניסה ליישוב
סוסיא
5-1
נטע
רביעי
17:15-18:00
18/12/2019
3
קרית ארבע, נופי ממרא, סינטטי
נגוהות
2-5
נופי ממרא
רביעי
17:30-18:15
18/12/2019
3
בני דקלים, מגרש חדש
עתניאל
0-8
בני דקלים
רביעי
18:00-18:45
18/12/2019
3
עתניאל, מגרש בית הספר
נגוהות
4-2
עתניאל
שני
15:45-16:30
13/01/2020
4
נטע, בכניסה ליישוב
נופי ממרא
1-0
נטע
רביעי
17:15-18:00
15/01/2020
4
סוסיא, מרכז היישוב
בני דקלים
0-2
סוסיא
חמישי
15:15-16:00
16/01/2020
4
נגוהות, בכניסה ליישוב
נטע
4-4
נגוהות
ראשון
15:45-16:30
26/01/2020
5
סוסיא, מרכז היישוב
עתניאל
1-10
סוסיא
חמישי
15:15-16:00
30/01/2020
5
בני דקלים, מגרש חדש
נגוהות
1-0
בני דקלים
רביעי
18:00-18:45
12/02/2020
6
עתניאל, מגרש בית הספר
נטע
4-3
עתניאל
שני
15:45-16:30
17/02/2020
6
סוסיא, מרכז היישוב
נופי ממרא
0-5
סוסיא
חמישי
15:15-16:00
20/02/2020
6
נטע, בכניסה ליישוב
בני דקלים
2-0
נטע
רביעי
17:15-18:00
26/02/2020
7
קרית ארבע, נופי ממרא, סינטטי
עתניאל
טכני
נופי ממרא
רביעי
17:30-18:15
26/02/2020
7
נגוהות, בכניסה ליישוב
סוסיא
טכני
נגוהות
ראשון
15:45-16:30
01/03/2020
7
נגוהות, בכניסה ליישוב
נופי ממרא
נגוהות
ראשון
15:45-16:30
22/03/2020
8
עתניאל, מגרש בית הספר
בני דקלים
עתניאל
שני
15:45-16:30
23/03/2020
8
סוסיא, מרכז היישוב
נטע
סוסיא
חמישי
15:15-16:00
26/03/2020
8
קרית ארבע, נופי ממרא, סינטטי
בני דקלים
נופי ממרא
רביעי
17:30-18:15
22/04/2020
5
נגוהות, בכניסה ליישוב
עתניאל
נגוהות
ראשון
15:45-16:30
26/04/2020
9
קרית ארבע, נופי ממרא, סינטטי
נטע
נופי ממרא
רביעי
17:30-18:15
06/05/2020
9
בני דקלים, מגרש חדש
סוסיא
בני דקלים
רביעי
18:00-18:45
06/05/2020
9
עתניאל, מגרש בית הספר
סוסיא
עתניאל
שני
15:45-16:30
18/05/2020
10
נטע, בכניסה ליישוב
נגוהות
נטע
רביעי
17:15-18:00
20/05/2020
10
בני דקלים, מגרש חדש
נופי ממרא
בני דקלים
רביעי
18:00-18:45
20/05/2020
10

מלך השערים

11
סוסיא
איתן וקסלר
11
סוסיא
שקד עמא"ר
9
נגוהות
בארי בן-גד
7
בני דקלים
נהוראי מזרחי
7
סוסיא
יהונתן רקנטי
7
נופי ממרא
'אורי דוד פרדג
6
נופי ממרא
נתנאל צארום
5
נטע
ישי בר-ששת
5
עתניאל
יאיר נחום
4
סוסיא
יאיר בורנלי
3
בני דקלים
דביר גובי
3
נגוהות
נתנאל לפאיר
3
נטע
גונן שמלצר
3
נטע
בארי חזקיהו
3
עתניאל
טלאהרן רייכמן
2
בני דקלים
איתי פנטהון
2
בני דקלים
חנוך וינברגר
2
עתניאל
ישי שלום ראובן
2
נופי ממרא
אלישיב ראובן
2
בני דקלים
מאיר רביבו
2
נגוהות
אורי שריקר
1
נטע
אוהד עסיס
1
נגוהות
יהונתן בן-גיגי
1
נופי ממרא
דביר רסקאי
1
נגוהות
יהונתן בן גיגי
1
נופי ממרא
גלעד אנקרי
1
נטע
אלון רוגובסקי
1
בני דקלים
עוז כהן